Yazılımlar

Via Pos Nedir?

VİAPOS yazılım sektöründe öncü bir firmadır. Yıllardır yüzlerce ve hatta binlerce esnafımızın yardımcısı olan yazılımları geliştirdik. Sunmuş olduğumuz üstün yazılımlar ve bunları kullanmanız için özel olarak üretilmiş olan donanımlarımız hizmetinizdedir.

Entegre etmiş olduğumuz donanımlar sayesinde piyasadaki bazı rakip firmaların aksine size kusursuz hizmet sunuyoruz. VİAPOS her zaman yanınızda!

Marketler, restoranlar, bakkallar, kuruyemişçiler ve manavlar başta olmak üzere perakende – toptan hizmet veren tüm esnaflarımıza müjde! Sürekli geliştirmekte olduğumuz Türkiye’nin yazılımı VİAPOS sizlerle. Saymakla bitmeyecek özelliği ve basit arayüzü sayesinde siz esnaflarımızın en büyük yardımcısı olacak. Market yazılımı, barkod yazılımı, kuruyemişçi yazılımı denilince akla gelen bir firma olmamızın en büyük yardımcısı müşteri memnuniyetimizdir.

Detaylı Raporlama

VİAPOS yazılımı içerisinde yer alan onlarca modül sayesinde satışlarınızı ürün bazlı, gün bazlı, stok bazlı görmenizi sağlar. Böylece hangi üründen ne kadar satmış olduğunuzu ve size en çok kar bırakan ürünleri öğrenebilirsiniz. İş yerinize yeni bir soluk getirecek olan, sizi hesap kitap külfetinden kurtaracak olan muhteşem VİAPOS yazılımı için hala neden bekliyorsunuz?

Üstün Donanım Uyumu

VİAPOS yazılımı yine kendi ürünlerimiz olan POSSTART donanım ürünleriyle %100 uyum içerisinde çalışmaktadır. Göstergeli terazilerle entegre olan; stok takibi yapabilen; sizlere muhteşem bir deneyim sonan VİAPOS yazılımını hemen satın almak; bayimiz olmak veya daha fazla bilgi almak için bizimle sol altta bulunan iletişim butonu aracılığıyla hemen iletişime geçebilirsiniz.